Onze Club . . en . . Wie zijn we ?

Zoals de naam al laat uitschijnen, wil onze club een sfeervolle thuisbasis zijn voor de liefhebbers van alle Citroëntypes voorzien van het befaamde hydropneumatische veersysteem.

Onze vereniging heeft het V.Z.W. statuut en werd opgericht in 2001. Onze uitstappen zien we als een familieaangelegenheid waarin we steeds voldoende tijd nemen om gezellig samen te zijn.

Traditioneel staat er o.a. een weekenduitstap op het programma. Ook de technische aspecten komen bij ons aan bod middels een aantal technische namiddagen. U kan tevens steeds beroep doen op een aantal technische medewerkers met veel ervaring inzake meer specifieke domeinen.

Middels onze driemaandelijkse nieuwsbrief houden we U op de hoogte van het reilen en zeilen binnen onze club. Wellicht voldoende redenen voor U om op één van onze eerstvolgende activiteiten een keertje te komen kennismaken teneinde van de sfeer te proeven.

WIE ZIJN WE ?